Новини

Полуфинал на Шампионската лига 2012/2013. Борусия D - Реал. Цел видео

полуфинал
Днешните Полуфинал на Шампионската лига 2012/2013 години, мач "Борусия D" - "Реал", се превърна в прекрасен подарък за футболните фенове. Както вчера, видяхме много глави. Въпреки уверената игра на Борусия, която просто унищожи "Истински", след победа с 4: 1, малцина биха могли да си представят подобно развитие.

Целият мач беше направен от един човек - Робърт Левандовски. Полският нападател вкара четири пъти, като се разписа в 8-ата, 50-ата, 55-ата и 67-ата минути. Той вкара последния гол от дузпа. Реал Мадрид отговори на това само с един гол на Роналдо в 43-ата минута.

Така че в реванша Борусия трябва просто да играят без никакви грешки, а след това играчите на Клоп ще продължат до финала, където може да се наложи да се изправят срещу Байерн.

Вижте също:

Днес, когато се проведе вторият полуфинал Лиги шампиони 2012 г./2013 години, мачът "Реал" - "Борусия D" може да остане в историята. Испанците почти направиха това, което искаха - да си върнат три гола.

За да стигнете до финала Лиги шампиони 2012 г./2013, Набедите на Жозе Моуриньо бяха само с един гол по-малко.
Бензема откри резултата в 83-ата минута. Още в 88-ата минута Рамос удвои предимството на своя клуб.
В резултат това не беше достатъчно за Реал, а Борусия премина по-нататък, която едва утре, когато реваншът Барселона - Байерн, ще признае своя съперник на финала.
Полуфинал Лиги шампиони. Прочетете новини.

Първите реванши в 1/4 завършиха Лиги шампиони 2013/ 2014 Челси - ПСЖ и Борусия Д - Реал. Заслужава да се отбележи, че и двата мача се оказаха отлични и доволни от добрия футбол.
Мачът "Челси" - "ПСЖ" завърши с победата на английския клуб при резултат 2: 0. След като загубиха в първия мач с резултат 3: 1, мнозина вече отписаха лондончани, но Жозе Моуриньо беше на друго мнение. Челси трябваше да спечели с 2: 0, за да напредне и аристократите го направиха. Резултатът беше открит в 32-ата минута от Schurrle, който вкара след ъглов удар. Победният гол бе отбелязан от Демба Ба на 87. Прочетете новини.