Трактор - загубен - от Ак Барс - в 28-ия кръг на КХЛ

барс

Като част от 28-ия кръг на КХЛ Челябинск "Трактор" беше победен у дома от казан "Ак Барс". "Gazeta.Ru" проведе текстово онлайн излъчване на срещата.

По този начин при престрелки победата се печели от Казан "Ак Барс"! Тук Gazeta.Ru завършва онлайн текстовото излъчване на мача KHL Traktor - Ak Bars. Мария Минина работи за вас! До следващия път!

Веске удря щита на вратаря.

Глинкин вкарва шайбата.

Рой удря вратаря.

Демченко отразява куршума.

Якуча не вкарва куршум, шайбата прелита.

Звучи сирената, добавената петминута приключва. Престрелки напред!

Шаров получава шайбата и е нетърпелив да атакува, но удря точно вратаря.

Казанският отбор пресича шайбата в своята половина от терена и отново се впуска в атака.

И още един изстрел Франкос бие.

Охтамаа стреля, шайбата удря щита на Francouse.

Трактор никога не е губил в продължения през този сезон, а отборът имаше пет.

Сирената прозвуча, ние продължаваме да наблюдаваме тази конфронтация!

Звучи сирената, основното време на мача приключва. Ще има допълнително време!

Започва последната минута от редовното време, резултатът все още е равен. Да видим дали някой може да се разграничи в края.

Обухов се завръща на площадката, отборите играят в еднакви композиции.

И в атаката "Трактор". По-голямата част от екипа се опитва да изпълни.

Обухов отива да почива за две минути в Ак Барс. Напълно излишно изтриване от екипа.

Чибисов се контузва, Андрей има нещо с коляно. Да се ​​надяваме, че всичко ще се получи и той все още се появява на сайта!

Хубав удар от Ткачев, отразява неговия Franzouza.

Премахване в Ak Bars: Елиът наруши правилата, без да пуска Юрий Петров напред.

Алексей Петров отива на пейката за две минути за известно време.

Петров стреля към вратата на Галимов, но поне четирима играчи бяха пред вратаря.

Охтамаа не успя да попречи на противника да направи удар към вратата. Галимов обаче се справи и спаси отбора.

ГОООООООЛ. Домакините успяват да превъзхождат в еднакви композиции! Кручинин хвърля шайбата в празна мрежа след прекрасно подаване на Якутсен, 2: 2!

И още един изстрел, Галимов се справя с него.

По някакъв начин Казан лесно отсече, оставяйки празна мрежа за Трактор. И как домакините не можаха да отбележат?

И Глинкин отива до наказателното поле за две минути за бандата. Предимството на "Трактор" сега!

Глинкин стреля отдалеч, загуби шайбата от погледа на Франзуз. Казан обаче все не успя да хвърли шайбата.

Малко е, което Ak Bars може да създаде в мнозинството.

Играчът на "Трактор" Денисов е изпратен в наказателното поле за забавяне на противник с тояга.

Сирената прозвуча, започваме да следваме третия период на мача!

Вторият период приключи. Оказа се много наситено със събития: имаше няколко заличавания и три гола. Отивате на почивка!

Започна последната минута от втория период.

ГОООААЛ. Елиът вкарва втория гол на Ак Барс в мнозинството. "Трактор" допусна грешка в собствената си половина на терена, пропускайки шайбата. В резултат получих бърза контраатака! 2: 1, Казан напред!

GOOOOL! Казан отне няколко секунди, за да реализира численото предимство. Попов постави своя клуб навреме и отвори портата на Франзуз ! 1: 1, Ак Барс сравнява.

За забавяне на противник с ръце Петров отива да си почине за две минути.

Бой близо до портата на Галимов, след това пред портата. В резултат на това гражданите на Челябинск бяха докарани и пропуснаха шайбата.

Азеведо направи пас на партньор от другата страна на корта. Беше достатъчно опасно, но Франко спасява "Трактор".

Скоростта леко спадна в тази среща, малко предимство в играта на Ak Bars.

Ак Барс атакува три на три, но хеликоптерът не успя да направи точен пас. Шайбата изгубена.

Опасен момент пред портите на Челябинск, вратарят се справя с него и отборът веднага се сблъсква с контраатака.

Климонтов отправи опасен удар към вратата на Галимов. Вратарят обаче отразява.

Чопърът се връща на площадката, отборите играят в еднакви композиции.

ГОООААЛ. "Трактор" се възползва от мнозинството и вкара шайбата. Якуценя удря близкия ъгъл на вратата на Галимов, 1: 0, домакините са напред.

Петров прави удар към вратата на Галимов, вратарят реагира на него и отразява тази шайба.

Хеликоптерът отива до наказателното поле за две минути в Ак Барс, а Трактор остава в мнозинството.

Премахване в Ak Bars: Свитов отива на пейката за бандата.

Никита Жулдиков получава две минути за атака на играч, който не притежава шайбата!

Опасен момент при вратата на Трактора: Обухов първо блокира гледката към Франзуз, а след това стреля към вратата. Вратарят обаче се справя и продължава да спасява отбора си.

Гаймов се справя с хвърлянето от синята линия.

Рой стреля отзад на портата към Веска, който пропусна целта от кръпка!

Звучи сирената, започна вторият период!

Първият период приключи. Междинните резултати са както следва: предимството на Ак Барс, неизброена шайба и Павел Француз като носител на идеята за надеждна защита.

0-0, играта продължава!

Шайбата не е валидна! Много дълго време съдиите преглеждаха този момент.

Ак Барс вкарва шайбата, но съдиите решават да гледат повторението.

Дерек се завърна на корта, в края на първия период на отбора отново в равностоен състав.

МОМЕНТИШЕ. Азеведо бе белязан с опасно хвърляне в близкия ъгъл. Вратарят беше възпрепятстван да реагира на този удар, но все пак успя да остави вратата си непокътната.

Рой Дерек отива да си почине за две минути зад бандата.

Алексей Кручинин направи великолепно прихващане, след което хвърли в ъгъла, Галимов спаси отбора си!

Не се правят много удари и от двата отбора, но почти всеки от тях се оказва опасен за противника.

Попов вкара два удара подред, но и в двата случая Франкос игра страхотно. "Трактор" ще бъде активен напред. Докато отборът играе изобщо без атака.

Героят на първите 10 минути е Павел Француз, той върши колосално количество работа като част от Traktor.

Белов е излежал присъдата си! Сега с пълни списъци отборите продължават тази среща.

Това е първото изтриване в този мач. Николай Белов получава двуминутна глоба за обида на съдия и неспортсменско поведение.

Играта протича почти нон-стоп, отборите показват високи скорости.

Пол Щехура отправи удар от средно разстояние в близкия ъгъл на вратата, но не успя да пробие вратаря.

Съперниците си размениха удари и продължават да се борят за шайбата. Не бяха създадени обаче опасни моменти.

Звучи стартовата сирена и мачът е започнал!

Срещата се обслужва от съдиите Сергей Беляев и Едуард Одинш.

Зинетула Билялетдинов включи следните хокеисти в заявлението за мача Ак Барса:
Станислав Галимов, Емил Гарипов, Роман Абросимов, Михал Йордан, Василий Токранов, Ате Охтамаа, Дамир Мусин, Стефан Елиът, Алберт Ярулин, Андрей Попов, Антон Глинкин, Михаил Глухов, Александър Свитов, Михаил Варнаков, Дмитрий Обухов, Джъстин Азка, Андрей Чибисов, Артем Лукоянов, Федор Малиххин, Иржи Секач.

Нека да разгледаме приложенията на отборите за играта. Анвар Гатиятулин представи следните хокеисти "Трактора":
Павел Француз, Василий Демченко, Артем Бородкин, Владимир Денисов, Данил Мамаев, Кирил Колцов, Алексей Петров, Николай Белов, Никита Жулдиков, Константин Климонтов, Дмитрий Пестунов, Юрий Петров, Александър Черников, Максим Якуценя, Павел Щехура, Александър Шаров, Алексей Кручинин, Семьон Афонасевски, Александър Панков, Иля Зиновиев, Раян Веске, Дерек Рой.

Здравейте скъпи читатели! Gazeta.Ru започва онлайн текстово излъчване на мача от КХЛ "Трактор" - "Ак Барс". Срещата ще започне в 17.00 часа московско време. Мария Минина работи за вас.