Главен маникюр, Москва (Източен административен окръг) - 232 свободни места

Прецизирайте търсенето си

Майстор за маникюр-педикюр

Premier Sport - Москва

- ръб и хардуерен маникюр и педикюр. - трудов стаж от поне 2 години, познаване на хардуерни техники за маникюр и педикюр, способност за работа с гел лакове.

Маникюрист

Мрежа от студия за маникюр на Лена Ленина - Москва

Ние предлагаме достойна заплата (плащат до 60% от приходите) * Стабилен поток от клиенти Материали от водещи производители Удобен график на работа Удобен.

Майстор на ноктите

Бани Воронцов - Москва

Майстор на ноктите. Предоставяне на услуги за класически/хардуерен маникюр. Индивидуален подход към клиента.

Майстор на маникюрен педикюр

Списание Work & Salary - Москва

Задължително в нов икономичен фризьорски салон с трудов опит. Условия: Добри условия.

Висококвалифициран майстор на ноктите

Оранжева империя - Москва

Висококвалифициран майстор на ноктите. Регистрация Москва и Московска област.

KateMagic - Борисово

Майстор на ноктите. Извършване на всички видове услуги за маникюр и педикюр: Търсим някой, който не е свикнал да седи на пейката, някой, който е готов да започне.

МАЙСТОР В МАНИКУРА И ПЕДИКЮРА

Естетик - Москва

МАЙСТЪР ПО МАНИКУР И ПЕДИКЮР. Познаване на техниките за маникюр и педикюр. Работа и обслужване на клиенти по вашата специалност.

Маникюрист

Направете хардуер и класически маникюр; Салон за красота "Триел" основана през 2000г.

Майстор по маникюр, педикюр, удължаване на нокти

Фризьорски салон ВЛАДИЧ - Москва

Отговорности: Обслужване на клиенти на фризьора. Работете върху собствените си материали. Условия: График на работа по споразумение от 10-00 до 20.

Луговских И. Ю. - Москва

Длъжностни отговорности: Качествено изпълнение на задълженията им в професията. Изисквания: Дисциплина, изряден външен вид. Ние предлагаме: Помощ за.

Майстор на маникюр, педикюр, удължаване на нокти

Студио за красота "Chic" - Москва

Студио за маникюр "Шик" кани на работа майстори по маникюр и педикюр в търговския център "Звезда", На 50 метра от метро Юго-Западна.

Моне, точка на красотата - Москва

Маникюр и педикюр, покрития, спа процедури. В приятелския екип на салона на федералната мрежа "КРАСОТНА ТОЧКА" имаше вакантно място за майстор на ноктите.

Маникюрист

Развитие - Москва

Работни задължения: - Извършване на различни видове маникюр/педикюр с помощта на съвременни техники - Изпълнение на спа техники в сложни грижи.

АРИАННА - Москва

Помислете за Cng майсторите. Подкрепа за нови майстори (промяна от 1500 рубли). Заплати на ден 50% до 50% за материали на капитана и 50/50 за материали.

Майстор на маникюра и педикюра

М. Новикова - Москва

Възможност за правене на хардуер и комбиниран маникюр и педикюр. Възможност да се представят добре и да си вършат работата (класически, комбиниран, хардуерен маникюр и.

Майстор на маникюра на място

Полинела - Москва +1 местоположение

Качествено изпълнение на маникюр и педикюр според фирмените стандарти. Доходът на капитана е от 60% до 80% от общата стойност на поръчката.

Майстор на маникюра и педикюра/Майстор на ноктите

Един майстор на смяна; Различни техники за маникюр и педикюр; Genius Cosmetology (Zoon рейтинг - 4.8) осигурява добро обслужване.

Beautycure - Москва

Търсим майстор за маникюр и педикюр. Комбиниран маникюр и педикюр, класически маникюр и педикюр, различни видове дизайн.

Салон за красота "В Оптима Форма" - Москва

Спешно се нуждаем от майстор на маникюр и педикюр във връзка с напускането на постоянния ни майстор в друг град за постоянно пребиваване. Търсим отговорен майстор на маникюра и педикюра.

Майстор по маникюр и педикюр (TC Filion)

Salon Brands Group - Москва