Професии по специалност Ключар

Намерено по ваше искане 13 свободни работни места

Отговорности: Монтаж на вентилационни системи в нови сгради, жилищни комплекси.Извършете цялата гама от работи. Условия на работа: Официална регистрация Обекти - Москва, Московска област Предлагат се гащеризони, електрически инструменти, възможно е настаняване в строителен лагер Размерът на възнаграждението зависи от обема на извършената работа. Плащания 2 пъти месечно. Сделка. Квалификационни изисквания: Опит.

Москва, метро Горчакова улица

от 30 000 преди 45 000 търкайте.

Отговорности: Производство на части и аксесоари. Знания и умения за работа на машини и инструменти: пробиване, лентов трион, мелница. Подготовка на части за заваряване. Монтаж на части и дребни ремонти на оборудването. Условия на работа: Пълен работен ден, на територията на работодателя График на работа 5/2 от 8.00 до 17.00 Чист и удобен индустриален комплекс Пълен парк от машини и инструменти.

от 50 000 търкайте.

Описание: Фирмата предлага професионални хамалски и товарни превози в Москва и региона. Спешно се нуждаем от автомеханик за ремонт на камион и кола. Отговорности: Диагностициране на неизправности, Ремонт и поддръжка на леки и товарни автомобили, Провеждане на сезонна поддръжка на превозното средство. Изисквания: Възможност за идентифициране на причината за дефекта и неизправността на машината;.

от 60 000 търкайте.

Вакантно място на компанията LLC ZMK Mayak Динамично развиваща се компания за производство на големи строителни метални конструкции, голям парк от модерни металообработващи машини. Отговорности: -Монтаж на големи строителни метални конструкции по чертежи на KMD в съответствие с изискванията на SNiP III-18-75. Изисквания: -Четене на чертежи KM, KMD. -Приветства се наличието на специализирано образование. -Отговорност.