Шампионска лига Q2

90 + 5 мин. ВСИЧКО. КРАЙ!
Резюмето ще бъде такова. БАТЕ е по-силен, по-бърз и клас по-висок. Но характерът и неразбираемата релаксация през второто полувреме доведоха до факта, че „Алашкерт“ изравни играта и почти изравнява резултата пеша. Грешката на Щербицки и неуспешната позиция на Риос доведоха до автогол.
Разбира се, всичко все още може да бъде коригирано, но в душата ми има някаква меланхолия от играта на такъв шампион.
И вероятно с основание от трибуните на "Борисов-Арена" след мача се втурна "Върви".

90 + 3 минути. Непрестанната атака на БАТЕ. В резултат лек удар по ръцете на Бегларян. Изглежда равен.

90 + 1 мин.Последната смяна е при „Алашкерт”. Ненадович вместо Манасян.

90 минути. БАТЕ има още 4 минути, за да се опита да спечели.

Ето арбалета на Риос. Тук няма какво да се насладите.

87 минути. БАТЕ се опитва да спечели. Сервис за ляв фланг, удар с глава, по-високо.

87 минути. Замяна при "Алашкерт". Зелкович замени Артур Едигарян.

81 минути. БАТЕ трябва да бъде отбелязан. И две е по-добре.

78 минути. Ето баба ти и. Ето как беше Атака на "Алашкерт" по десния фланг. Лумбаго. Щербицки някак безскрупулно се опита да избие топката през есента, но той подаде под мишниците си, скочи и удари. Риос. И от него на портата! Проблемът. Схванах го. 1: 1 Е, Алексей, днес имаме "голмайстор".

77 минути. Нападателите не могат, Милунович поема в атака. Дългият удар на защитника изглеждаше опасен. Топката лети вляво девет.

76 минути. Опасен свободен удар към вратата на домакините. Сервирайте и ритайте по вратата. Малко по-високо, но беше страшно.:-)

75 минути. А "Алашкерт" междувременно все по-често идва в наказателното поле БАТЕ.

74 минути. Замяна при БАТЕ. Вместо Иванич излезе Березкин.

73 минути.. Замяна при "Алашкерт". Бадоян вместо Артак Едигарян.

73 минути. Драгун нахлу в наказателното поле от десния фланг, но в ъгъла на корнер на вратаря загуби контрол над топката.

71 минути. Замяна при BATE. Вместо Гордейчук излезе Максим Володко.

71 минути. Ъгъл на портата на БАТЕ.

69 минути. Нещо с моментите стана дебело.

65 минути. Предупреждение за Иванич.

64 минути. Замяна при БАТЕ. Туоминен заменя Сигневич.

60 минути. И там и тогава отговорът. Грешните защитници "Алашкерт" и Сигневич можеха да вкарат отново. Но отново се заплитах с топката.

59 минути. Мрачен. Домакините се отпуснаха в защита. Получихме спокойно да носим топката в собственото си наказателно поле. В резултат ударът и само гредата спасиха портата на БАТЕ.

56 минути. Не може да удари Жавнерчик от обещаваща позиция в ъгъла на наказателното поле.

54 минути. Позиционните атаки на БАТЕ продължават. Но ползата е малка. Нуждаете се от експлозия.

50 минути. И отново защитниците покриха Сигневич.

49 минути. Подаване в наказателното поле на БАТЕ от левия фланг, но ударът на футболиста на "Алашкерт" се проваля.

49 минути. Далечен неточен удар на Иванич.

48 минути. Гостите се опитват да атакуват, но само се опитват. Тичайте бавно, слаби трансмисии. Докато всичко е спокойно пред портите на Щербицки.

47 минути. Сервис на Стасевич, грешка на вратаря, но защитниците отстъпиха.

47 минути. Ъгъл на портата на "Алашкерт".

46 минути. ВТОРИ ПЪТ

45 + 1 мин. ПАУЗА.
Накратко, през първото полувреме тогава всичко е по случая. БАТЕ трябва да спечели. Не е така, че резултатът е само 1: 0. Един Сигневич може да вкара три пъти.
Но основното е, че се оказва, че спокойно задържа топката и инициативата и играе на по-високи скорости от противника. Скорост и трябва да ви помогне да спечелите голяма победа.

45 минути. Добавена е 1 минута към първото полувреме. И отново е опасно пред портите на "Алашкерт". Наказание, ъгъл, падания, лумбаго, но до сега отново.

43 минути. Ето, Николай Сигневич, научете се от Риос!:-) Стасевич сервира от левия фланг към далечната страна на вратарската стая, а там полузащитникът на БАТЕ прескочи защитника и прати топката в празния ъгъл на вратата.

43 минути Добре. НАЙ-накрая. ЦЕЛ.

41 минути. И отново Сигневич е на върха и отново без резултат. Последван от удара на Стасевич към вратаря. Е, чукайте вече.

40 минути. След това ще запишем почти един на един излизането на Гордейчук за една трета от момента. Вратарят беше по-бърз.

39 минути. Арменците се комбинираха доста добре на границата на наказателното поле на БАТЕ. Манасян успя да уцели целта, но доста по-високо.

37 минути. Още един свободен удар от БАТЕ. От левия фланг. Отново на топката е Стасевич. Но не балдахин, а нисък проход до точковата зона. Има прехващане, контраатака и нарушение от страна на БАТЕ.

33 минути. Сигнеевич. Какво ще правиш? Никой не си прави труда, 7 метра до портата. Но насочване право към вратаря. В центъра на портата.

31 минути. "Alashkert" играе бавно. Това трябва да се използва, но все още не е завършено.

28 минути. Центрирането на Иванич е прекъснато от вратаря на "Алашкерт".

26 минути. БАТЕ държи топката, комбинира, движи се по-бързо. Но отбелязването е проблем.

25 минути. Наказание. Стасевич на бала. Домашна подготовка. Премахване. Отново Стасевич. До врабчетата.

22 минути. Леко затишие и прилив на БАТЕ. И отново удар, този път Гордейчук, от наказателното поле в центъра. Минало.

18 минути. Иванич рита от 23 метра. Отново Бегларян.

16 минути. Увеличава се увереността, че гол срещу "Алашкерт" е въпрос на време. И малка.

15 минути. БАТЕ почти отбеляза гол. Драго стреля отдясно в вратарската стая при Сигневич. Нападателят изпревари защитника и вратаря, но стреля широко.

14 минути. И ето отговорът на "Alashkert". Дългосрочна стачка на Артак Едигарян. Малко минало. Щербицки контролира.

11 минути.Ермакович е много нервен на ръба. Някой просто "пълнен".

10 минути. Удар от наказателното поле на Сигневич и отново към вратаря. Но все пак жителите на Борисов радват съсредоточаването си върху портата.

8 минути. Бъдещи. Гордейчук можеше да изпадне един на един с вратаря, но не успя да спре подаването на Драгун.

7 минути. Гостите се опитват да отговорят високо на атаките на БАТЕ.

6 минути. "Alashkert" няма да се откаже от инициативата. Арменски гости се опитват да атакуват.

5 минути. И ето първия изстрел в целта от БАТЕ. Иванич стреля, но Бегларян успя да фолдне и взе топката.

4 минути. Стасевич по левия фланг пое топ подаване, но пропусна топката за фронта.

2 минути. Дузпа на портата на БАТЕ. Защитници изчистиха топката.

1 минута. Мачът започна.
Преди началото на играта Виталий Родионов (пропуска мача поради дисквалификация) заяви, че отборът трябва да упражнява натиск от първите минути. Да видим дали BATE може да го направи или не?

19:55 За днешния мач бе назначен съдийски екип от Албания, воден от Енеа Йорги. Негови помощници са Ермал Баруши и Ридигер Цокай. Резервен съдия - Credence Meta.