Гол: Фернандес, 81.

"Локомотив": Гилерме, Кверквелия, Пейчинович, И. Денисов, Тарасов, Игнатиев, Баринов (Ан. Миранчук, 69 г.), Ал. Миранчук, Фернандес, Фарфан (Михалик, 90 + 1), Лисов (Рибус, 46).

Анжи: Солосин, Полюяхтов, Фибел, Афонин, Бризгалов, Хубулов (Кацаев, 54), Гулиев, Данченко, Маркелов, Яковлев (Базелюк, 68), Мамтов (Лескано, 46).

Предупреждения: Тарасов, 43 г., Фернандес, 78 г., Кверквелия, 86 г., Фибел, 90 + 3.

90 + 4 'Последните свирки! Локомотив печели трета поредна победа в началото на сезона!

90 + 3 ' Фибел е предупреден за груб фаул срещу Тарасов.

90 + 2 ' Гостите нямат сили да организират поне една разумна атака в крайна сметка.

90 + 1 ' Тарас Михалик влиза на терена вместо Джеферсън Фарфан.

90 ' Реферът добавя 3 минути към редовното време на мача. Антон Миранчук нанесе далечен удар, но не носеше опасност за Солосин.

88 ' Фарфан се отваря в наказателното поле на съперника, но отчаяната борба на Бризгалов пречи на перуанеца да вземе топката.

86 ' Кверквелия получава жълт картон, за да хвърли топката, лежаща на поляната, и да я насочи в ръцете на Гилерме. Вярно, гостите не получиха свободен удар.

85 ' ОПАСНО. Денисов влиза в наказателното поле от десния край и удря дъното в далечния ъгъл, Солосин удря топката, а на финала Фибел пречи на Фарфан да изкара топката в празната мрежа!

81 'ГООООООООООООЛ. 1: 0. МАНУЕЛ ФЕРНАНДЕС.
Игнатиев, в бърза атака, "Локо" стреля от десния фланг, а Фернандес докосна топката от шест метра във вратата!

78 ' Фернандес е предупреден за централен фаул срещу Полуяхтов.

77 ' „Локомотив“ вкарва гол, но той е отменен поради офсайд: Игнатиев даде пробивен пас в наказателното поле на Фарфан, който удари Солосин в контакт, но по време на трансфера перуанецът беше „в офсайд“.

75 ' Фарфан ритна добре топката с гърди към Алексей Миранчук, само намесата на защитника попречи на 59-ия номер на "Локо" да уцели вратата от 16 метра.

70 ' Лескано получи топката в десния край на наказателното поле и се опита да стреля от остър ъгъл - Гилерме отнема снаряда. В ответната атака Алексий Миранчук стреля от дистанция - топката улови защитника и излезе в корнер.

69 ' Антон Миранчук излиза на терена вместо Дмитрий Баринов.

68 ' Павел Яковлев напуска терена, вместо него се появява Константин Базелюк.

67 ' Афонин в контраатаката на "Анжи" изтъркаля топката вляво при Яковлев, който, влизайки в наказателното поле, стреля покрай близкия ъгъл отляво.

64 ' ОПАСНО. Миранчук получава топката в центъра на наказателното поле и стреля без намеса, но снарядът лети над целта!

63 ' Редката контраатака на Анжи завършва с удар на Маркелов от 20 метра - топката минава покрай далечния ъгъл.

62 ' ОПАСНО. Игнатиев стреля в центъра от десния край на наказателното поле, Фарфан стреля от упор от пет метра, но Солосин удря топката, а Миранчук не удря топката при завършване на топката, а Бризгалов пречи на Тарасов!

58 ' ОПАСНО. Фернандес, от ъгъла на наказателното поле, напразно подава към линията на вратаря, откъдето Фарфан удари с глава над гредата!

56 ' Фернандес нанася мощен далечен удар - топката се залюля точно пред Солосин, а Алексей с известна трудност отби снаряда встрани.

54 ' На терена вместо Арсен Хубулов излиза Адлан Кацаев.

53 ' ОПАСНО. Отлично хвърляне от дълбините, Миранчук получава топката в наказателното поле, но при падането удря изскочилия от пътя Солосин!

49 ' Локомотив активно започва втората половина на срещата, но засега без остри моменти.

47 ' Игнатиев страхотно нахлу в наказателното поле от десния край и стреля в центъра, но защитниците избиха топката.

46 'Второто полувреме започна! Михаил Лъсов е заменен от Мацей Рибус, а Хуан Лескано излиза вместо Хасан Мамтов.

45 + 1 'Пробивни свирки!

45 ' Последва подаване в центъра на дузпата и Марината игра успешно на изхода. Контраатаката на Локомотив се провали.

44 ' Стандарт за дълги разстояния. Последва директен удар в левия ъгъл на вратата на Гилерме. Вратарят превключи играта в корнер.

43 ' Докато гостите просто запазват зоната и отбраната. Първата карта в играта. Тарасов го получи за фаул над противник.

42 ' Дълго преливане на домакините близо до вратите на другия и Миранчук въпреки това нанесе удар, но удари точно съперника.

40 ' Поредна пауза в мача. Играчът на Локомотив се изправи на крака в средната зона. Трансфер на топката в левия фланг от стандарта.

39 ' Втората вълна и кръст до близкия стълб. Този път атакуващият играч не успя да достигне снаряда и Солосин го получи.

37 ' Дълго време нямаше опасни моменти пред портите на отборите. Топката е все по-близо до наказателното поле, но без ритници.

36 ' Преливане на играчи в жълти униформи. Отново високо налягане, изпълнено от Локомотив.

35 ' Директният удар на Фарфан последва точно върху стената. Топката излиза към фланга. Хвърли в стаята на вратаря - в ръцете на Солосин.

34 ' Стандартът на домакините. Топката е на 23 метра от вратата на Солосин. Поставянето на стената отнема много време.

32 ' Атакувайте през левия край от гостите. Преместване към центъра и Хубулов проби от ръба на наказателното поле - над вратата.

тридесет Борба в централната част на терена. Играчът в жълтата униформа се качи на краката. Друг стандарт от портата Solosin.

29 ' Втората атака с ляв ръб от Локомотив също бе неуспешна. Бавният отговор на Анжи.

28 ' Най-опасният момент пред портите на Солосин. Тарасов изпълни центриране от десния фланг. От петата на Дмитрий топката премина близо до целта.

27 ' Афонин с топката на левия фланг, прехвърляйки черупката в центъра. Актьорският състав по ръба се чете от Пейчинович.

26 ' Позиционна атака, изпълнена от гости. Надлез на десния ръб на полето и следва прихващане. Кастингът на Farfana не е точен.

25 ' Отличен пробив на домакините по десния фланг, смяната към центъра и последният удар е блокиран.

24 ' Високото налягане на Локомотив не позволи на съперника да стигне до целта на Гилерме.

23 ' Надлез в половината от полето "Анжи". Хвърляне по левия фланг в изпълнение на Маркелов, отстъпка към центъра и прихващане.

22 ' Поредното съживление на феновете. Домакините се опитват да изтласкат противника към целта и са принудени просто да изчакат момента.

21 ' Игнатиев с топката по десния фланг, връзката на Фернандес нямаше право да се измъкне от двама защитници.

20 ' Бийте се от лявата страна на терена, докато гостите успеят да се измъкнат от натиска на противника.

19 ' Стандартно и изпълнено от собствениците от десния фланг. Имаше сервис към далечната греда, без да удря.

18 ' Дълго хвърляне в изпълнението им на десния фланг завършва с нищо. Гилерме лови успешно снаряд.

17 ' Реферът не наказва Игор и следва реципрочна, позиционна атака на отбора от Махачкала.

16 ' Поредна, позиционна атака на Локомотив и прихващане. Денисов беше принуден да накълца противника.

петнадесет Фарфан беше на поляната, но този път без да нарушава правилата. Докато не се стигне до опасни стачки.

14 ' Алексей не му подейства да удари далеч топката и той бързо се върна на свое разположение. Вратарят на гостите не бърза.

13 ' Полуяхтов го изправи на краката на противника в собствената си половина на терена. Стандартът е изпълнен от Solosin.

12' Отлична шумова поддръжка за трибуните. Топката отново е под контрола на играчи на Анжи и фаул в тяхна полза.

десет ' Надлези в половината на терена на съперника, изпълнени от Локомотив. Лисов подава към далечната греда и ъгъла.

девет Тарасов бавно хвърля топката от извън границите на десния фланг и снарядът веднага е нокаутиран от гостите през границата.

8 ' Веднага последвано от надхвърляне и опит на столичния отбор да застане в грешната половина на терена.

7 ' Още една свирка. Този път офсайд за футболистите в светли цветове. Атаката на гостите започва от собствената им половина.

6 ' Прехвърлете топката в десния край на полето и снарядът излиза извън границите. На трибуните има празни места, но има достатъчно фенове.

4 ' Топката попадна под контрола на московския отбор. Топката се движи активно в централната зона.

3 ' В началото на срещата има много леки нарушения. Борбата в центъра на терена и отново свирка, влезе в лицето на Тарасов.

2 ' Колективите започват да се събират бавно. Топката е под контрола на „Анжи”, днес те са в жълто, а противникът им е бял.

1 'Стартира свирка. Мачът започна!