Карабах спечели, но какво ще кажете за играта?

какво

Азербайджански футболен клуб "Карабах" уверено стартира в Евросезоната, побеждавайки в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига - Люксембург "Дюделанж" с резултат 2: 0.

Карабах - Дюделанж.

„Карабах“, може да се каже, вече е решил проблема в тази двойка, но играта на нашия отбор остави много въпроси. Още от първите минути беше ясно, че отбори от различни нива влизат на терена. Въпросът беше само колко гола ще вкарат играчите на „Карабах“. И вкараха само два пъти, въпреки че можеха да вкарат и повече.

Шампионът на страната реши да спести силите си още от първата среща. Ако е така, тогава всичко е ясно. Направихме резултата за 27 минути и започнахме да подаваме. Те обаче не играят така пред феновете си. Преопаковането не е игра, за която феновете са поканени на стадиона.

Карабах трябва да победи отново!

"Дюделанж" е клуб от редица полуаматьори, които не само могат, но и трябва да бъдат разбити. И ако домакините ни дадат битка в Люксембург ?! В края на краищата те няма какво да губят. Оказва се, че „Карабах“ трябва не само да устои, но и да спечели отново. Не напразно клубът Агдам се смята за лидер на азербайджанския футбол и носи най-голям брой рейтингови точки. Време е да продължим в същия дух и през новия евросезон.

Първи мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

КАРАБАХ (АЗЕРБАЙДЖАН) - ДУДЕЛАНЖ (ЛЮКСЕМБУРГ) - 2: 0.

Гол вкара: Алмейда, 10 писалка. (1: 0), 27 (2: 0).

Баку. Стадион на името на „Тофиг Бахрамов“. Главен арбитър - Eagle Greenfield (Израел).