Какво ще се случи с Аршавин?

ЦСКА бяха победени от Фенербахче, проведоха се и други мачове от груповата фаза на Шампионската лига, Аршавин може
пропускат три евро мача, Динамо Москва се съгласи с Лежар, Бока Хуниорс стигна до финала на клубното първенство
Светът.

ЦСКА. В последния мач
груповата фаза на армейския отбор на Шампионската лига не успя да "подслади горчивото хапче" и загуби в Истанбул от местния
Фенербахче. През първото полувреме червено-сините изглеждаха добре и благодарение на автогол Ед дори поведе. Въпреки това чрез
няколко минути Алекс вкара фантастичен гол за красота от далечно разстояние, а само мигове преди почивката Борал
изведе домакините напред. През втората половина на срещата канарчетата напълно доминираха, което доведе до нов гол на Борал в самия край - 3: 1. Фенербахче отива на 1/8-финалите след Интер.

Плеймейкърът на ЦСКА Даниел Карвальо може да се премести в лагера на Нерадзури. Според някои данни бразилецът е близо до подписването
предварителен договор с шампионите на Италия, който ще му позволи да се премести в Милано през следващото лято.

Клубно световно първенство. В Япония, където се провежда Световното клубно първенство, е определен първият финалист. Аржентинският Бока Хуниорс, с усилията на Кардозо,

победи тунеския "Сахел" с резултат 1: 0. Припомнете си, че вторият участник във финала ще бъде определен в конфронтацията между италианеца